Recenzje, opisy

Telefony komórkowe

Spakowała plecak i przyjechała do stolicy. Samotna, nieśmiała. – Czułąm się głupio i niezbyt komfortowo, bo wszędzie patrzono na mnie jak na dziewczynę z prowincji, prawie jak na kosmitkę… Ale nie poddawałąm się, w końcu przyjechałam tu by coś dla siebie załatwić…

Załatwiła. Jest do dziś. – Nie było mi łatwo. Ale od początku wiedziałam, że lekko nie będzie – mówi. Nie miałam znajomości ani tzw. pleców. Ani pieniedzy. – Dlatego od początku studiów szukałam pracy. Statystowałąm przy różnych produkcjach. Czasem udało mi się załapać na jakiś epizod. Dopiero rola Aldony, komisarza policji w serialu, sprawiła, że przestałą być jedną z wielu zdolnych, młodych i ładnych aktorek. Trzeba też wspomnieć o jeszcze jednej ważnej dla aktorki roli.

Prawniczki z pewnego serialu. – Ciekawy, a przede wszysrtkim zabawny serial. I spełniło się moje kolejne marzenie. Zagrałam ze znakomita aktorką Katarzyną – mówi. Ale przecież nie tylko aktorstwem żyła. Odbierała przecież inne telefony komórkowe różnych firm. Jak każda piękna, młoda kobieta miała swoje życie prywatne., Niezbyt udane jeśli chodzi o partnerów – zdradza Magda.  – Długo byłam sama i dlatego chyba niezbyt chętnie o tym mówię pomimo tego , że urywały się do mnie wtedy telefony komórkowe.

Dodaj komentarz