Recenzje, opisy

Tapety

Tapety na pulpit to w dalszym ciągu bardzo modny temat. Szczególnie nowi internauci, rozpoczynają swoją przygodę z internetem od wyszukiwania i pobierania różnych ciekawych plików udoskonalających komputer. Wśród często poszukiwanych plików są właśnie tapety.

tapety

tapety

 

W internecie można znaleźć tysiące witryn oferujących tapety zarówno na pulpit jak i na telefony komórkowe. Właściciele tych serwisów prześcigają się w pomysłach na to jak przyciągnąć klientów. Dzięki odwiedzającym użytkownikom każdy prowadzący zarabia na swojej witrynie często niemałe pieniądze. W prawdzie w większości przypadków proponowane tapety na pulpit każdego komputera są darmowe, ale wyświetlane między nimi reklamy powodują, że jest to całkiem intratne zajęcie. Ponieważ jednak pomysł na biznes prowadzenia ‚sklepu’ z darmowymi tapetami jest dość popularny, to tylko niewielu udaje się osiągnąć  godziwe zyski.

Duża konkurencja panująca na tym rynku powoduje obniżenie stawek za wyświetlane reklamy i tym samym zmniejsza zarobek. Nie znaczy to jednak, że nie ma sensu udostępniać innym swoich zasobów z grafiką. Obecnie coraz częściej można trafić w internecie na fotografów, którzy wykonane przez siebie zdjęcia oferują jako tapety na pulpit zupełnie za darmo. Ich głównym celem jest reklama własnych usług, dlatego bez względu na wszystko opłaca im się publikować takie zdjęcia.

Dodaj komentarz