Recenzje, opisy

Pogoda

Pogoda nie była zachęcająca do wieczornych wyjść. Popołudnie spędziłam na treningu. Przejechałam blisko 30km i teraz odpoczywałam. Nie miałam sił na wygrzebanie się z domu.

Po kąpieli zaległam przed telewizorem i oglądałam filmy, a za oknem była beznadziejna pogoda do sprawdzenia przez internet. Nie było za bardzo w czym wybierać, ale tak dobrze leżało mi się z ciepłym kakao, że nawet nie chciało mi się wstać, aby znaleźć coś ciekawszego na dvd. Byłam przekonana, że spędzę wieczór w błogim spokoju. Zadzwonił telefon i moje dwie przyjaciółki zakomunikowały mi, że będą za kwadrans. Odebrały właśnie zdjęcia z ostatniej imprezy i koniecznie muszą mi je dzisiaj pokazać.

Spokojny wieczór diabli wzięli. Wstałam, aby poszukać czegoś słodkiego do herbatki, bo zapewne przyjdą mocno zziębnięte. Dziewczyny zamiast herbatki wolały grzane wino, które przyniosły z sobą. Fotki okazały się faktycznie warte obejrzenia. Zwłaszcza te, które nie były pozowane. Grzane wino do tego i miałyśmy naprawdę rewelacyjne humory. Nawet przez chwilę nie pożałowałam taj niespodziewanej wizyty.

Dodaj komentarz