Recenzje, opisy

Plotki i filmy o miss internet

Niektórym chyba nigdy nie znudzą się plotki i wymyślane głupoty, którymi karmią się czytając gazety lub oglądając filmy w telewizji. Jeszcze nie było wyborów miss internetu, a już po sieci krążą plotki i filmy o miss internet. Nie wiem kto i skąd bierze takie nie sprawdzone informacje bo na pewno nie sa odemnie, a przecież ja jestem jedynym właścicielem praw do znaku słowno towarowego Miss Internetu.

Narazie nie przejmuję się takim czymś i olewam rećz takie plotki, ale gdy konkurs wystartuje na dobre to wtedy będę się musiał poważnie naradzić z prawnikiem co powinienem zrobić, aby uniknąć pomówień. Miss Polonia przez internet to poważna inwestycja i ważny plan w moim systemie stron internetowych więc muszę uważać żeby jakieś głupie plotki mi go nie popsuły. Wiem już jak bardzo dziewczyny i modelki są wyczulone na plotki i jak łatwo jest je zrazić.

Jesli uznam, że te plotki i filmy mogą zaszkodzić moim wyborom na miss internet to  na pewno stanowczo zareaguję i przeciwstawię się im. Nie może być tak, że czyjaś niefrasobliwość psuje komuś biznes plany więc postaram się temu zapobiec i na pewno mi się uda. Już szykuję teksty promocyjne oraz pomysły na nagrody bo bez tego nie ma szans żeby przyciągnąć piękne i młode dziewczyne, które mają urodę znanej i lubianej modelki.

Dodaj komentarz