Recenzje, opisy

Papilotki i Dekoracje komunijne – wzrost sprzedaży internetowej

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy z dumą zaprezentować  najnowszy sklep internetowy, który założyliśmy.  Podstawę oferty sklepu stanowią dekoracje cukiernicze na torty oraz powiązane produkty –  takie jak na przykład papilotki, które zdecydowaliśmy się wprowadzić z powodu wielu e-maili dotyczące tego produktu, które zaczęliście Państwo do nas wysyłać po ostatniej publikacji związanej z internetowym handlem.

Ze względu  na znaczne zainteresowanie oraz powstały  popyt zdecydowaliśmy się wprowadzić papilotki do sprzedaży. Posiadamy już bardzo szeroki asortyment papilotek na magazynie, które dostępne są w różnych kolorach, wielkościach oraz kształtach. Papilotki są dostępne  w foliowanych  paczkach po 100 sztuk dla klientów prywatnych oraz po 1000 szt. dla  przedsiębiorstw oraz cukierni i kawiarni.

Na daną chwilę w magazynie posiadamy  papilotki w kolorach takich jak: biały, zielony, brązowy, czerwony, niebieski, zielony. Mamy również  wielokolorowe papilotki zdobione różnymi wzorami. Dostępne są wśród nich zarówno papilotki do dekorowania babeczek, jak również te  służące pieczenia muffin, które są wykonane z odpornego papieru. Opublikowaliśmy także   poradnik w jaki sposób można wykorzystać papilotki w domowych wypiekach.

Korzystając z okazji chcieliśmy jeszcze zwrócić Państwa uwagę na kolejny nasz nowy produkt  – czyli dekoracje komunijne. Wprowadziliśmy je  akurat w tym miesiącu ponieważ okres komunijny już  za pasem i zapotrzebowanie na dekoracje komunijne niedługo będzie wysokie, a wielu rodziców już teraz planuje organizację komunii dla swoich 8-letnich dzieci i prawdopodobnie zainteresują niektórych z nich  dekoracje komunijne z nasze sklepu.

Źródło: https://www.ibiznes.katowice.pl