Recenzje, opisy

Niezależne porównanie kredytów samochodowych

Banki nie takie straszne, jak je malują – Wydawać by się mogło, że zaciągniecie kredytu w banku wiązało się będzie ze zgodą na naprawdę niekorzystne warunki.

W rzeczywistości jednak tego typu rozwiązanie nie należy do najgorszych. Zwłaszcza jeśli chcąc zakupić auto na raty potrafimy znaleźć i przeanalizować jakieś niezależne porównanie najlepszych kredytów samochodowych w internecie. W sytuacji, kiedy to będziemy potrzebować gotówki na pewno przewinie nam się możliwość zaciągnięcia kredyty bez bik. Nasze oczy mydlone będą korzystnym oprocentowaniem, jakie to zostanie nam teoretycznie zaproponowane. Radziłbym jednak trzy razy się zastanowić, zanim to przyjdzie nam podjąć jakiekolwiek wiążące decyzje. Zazwyczaj wszystko pięknie wygląda jedynie w reklamach, a oferowana usługa wydaje się być najlepszym z dostępnych rynkowych rozwiązań.

W takiej to sytuacji niezbędne jest wnikliwe przeczytanie umowy, jak i komentarzy przewijających się w internecie. Okazać się może bowiem, że z tych kilku procent oferowanego nam oprocentowania zrobi się kilkadziesiąt (niekiedy blisko i stu!), kiedy to przyjdzie nam doliczyć wszelkiego rodzaju opłaty dodatkowe, manipulacyjne i inne. Widzimy więc, że banki – w zasadzie – nie są siedliskiem zła. Zdecydowanie więcej krzywdy wyrządzić mogą nam nieznane podmioty, z których to usług będziemy chcieli skorzystać kuszeni korzystnymi warunkami prezentowanymi w reklamach.

Dodaj komentarz