Recenzje, opisy

Najlepsze strony z pracą dla hostess

Co za dziwny paradoks. W kraju w którym panuje potworne bezrobocie ciężko jest znaleźc osoby chętne do dobrze płatnej pracy. Niedawno moja znajoma zaczęła zajmować się pośrednictwem w pracy dla hostess we Włoszech. Nie wierzę aż jak patrzę ile ta dziewczyna musi się namęczyć żeby jakąś dziewczynę znaleźć.

Co prawda zgłasza się do niej sporo osób, ale tak naprawdę jedna dziewczyna na sto nadaje się na stanowisko hostessy za granicą. Większość nie ma pojęcia o tym co znaczy praca dla polskich hostess za granicą i myślą, że mają tam być jakimiś gwiazdami albo, że będą dostawać duże pieniądze za nic. Mnie takie sytuacje także zdarzają się notorycznie. Szukałem niedawno sekretarki do mojego nowego biura i aż nie mogłem uwierzyć jak zaczęły przychodzić kandydatki.

Normalnie taki nieogarnięte dziewczyny, że szok. Ogłoszenie było bardzo konkretne i wyraźne, a zaczęły do mnie pisac dziewczyny, które nie bardzo wiedziały co to jest obsługa komputera oraz internet. Tak samo jest w przypadku, gdy ogłoszenie zawiera treśc typu praca dla hostess z polski. Zgłaszają się kandydatki, które nigdy nie były, nie są i według mnie nie będą hostessami. Taki trochę dziwny ten nasz kraj i zwyczaje jakie tu panują.

Dodaj komentarz