Recenzje, opisy

Najlepsze strony z bielizną

Ale wstyd. Myślałem, że spłonę żywcem. Mam dziewczynę od trzech miesięcy i akurat w tym miesiącu miała urodziny. Przyjęcie zorganizowała dokładnie w dzień swoich rodzin, więc nie miałem okazji wręczyć jej prezentu wcześniej.

Najpierw przeżywałem horror, ponieważ nie wiedziałem co jej kupić, a nikt nie chciał mi pomóc. Każdy twierdził, iż sam powinienem coś wymyślić w końcu to „moja kobieta”. Myślałem bardzo długo. Najpierw wymyśliłem perfumy, ale pomyślałem, że może zostać to źle odebrane, że może uważam, iż brzydko pachnie, albo coś w tym stylu, a ja tak nie myślę. Ciuchy to ciężko, bo ona ma ich mnóstwo. Maskotki to na walentynki, więc może zmysłowa bielizna erotyczna?-pomyślałem. Odwiedzałęm najlepsze sklepy z bielizną.

Nie zdawałem sobie sprawy, że jest jej aż tyle i w tylu rozmiarach. Spodobał mi się pewien komplet, w którym były stringi i biustonosz. Taki bardzo ładny czerwono- czarny, a moja Ania uwielbia takie zestawienia kolorów. Rozmiar podałem na tak zwane „oko”. Pani mi to pięknie zapakowała i ruszyłem na imprezę. Szalone koleżanki mojej ukochanej wpadły na pomysł, aby przymierzyła to co otrzymała. I w tym momencie poległem. Ania z płaczem wyszła z łazienki i stwierdziła, że jest okropna i gruba. Bo jedno okazało się za małe, a drugie za duże. Nie pomagały tłumaczenia i wyrzuciła mnie z domu. I wyszedłem na potwora, mimo że nie chciałem.

Dodaj komentarz