Recenzje, opisy

Najlepsze strony w internecie na boks

Dzisiaj wszyscy zadają sobie jedno ważne pytanie. Czy Andrzej Gołota powróci jeszcze do czynnego uprawiania boksu i czy jeszcze zobaczymy go wygrywającego w ringu. Wszystkie najlepsze strony w internecie promujące boks mają taką nadzieję, że jeszcze nasz najlepszy pięściarz w historii polskiego boksu zawodowego da jeszcze o sobie znać i zdobędzie tytuł mistrza świata.

Polacy kochają boks bo tacy pięściarze jak Jerzy Kulej w latach sześćdziesiątych lub Dariusz Michalczewski lub Andrzej Gołota pokazali całemu światu, że nasz naró potrafi wbić się do ścisłej czołówki bokserskiej i walczyć o naprawde wielkie pieniądze. Wiem, że jeśli popularny Andrew powróci na ring to będzie naprawdę wspaniały boks z polskimi zawodnikami i będziemy go oglądać z przyjemnością.

Gołota jest z pewnością zmotywowany i będzie chiał w najbliższej walce, o ile do takiej dojdzie, odwrócić złą passę i udowodnić całemu światu, że jest wielkim pęściarzem. Będzie chiał zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie tak , aby przejśc do historii boksu jako wielki wojownik, który zwycięśko zakończył karierę. Boks to przeciez jego życie i zależy mu na tym, aby najlepsze strony o boksie napisały ostatecznie o nim jak najlepiej.

Dodaj komentarz