Recenzje, opisy

Najlepsze strony o kwiatach

Jak organizować czas, by mieć go więcej na soje ulubione i najlepsze strony w internecie o kwiatach? Cudownie byłoby wydłużyć dobę, jednak o tym możemy tylko pomarzyć. Co możemy zrobić? Dobra organizacja czasu. Zaplanuj każdy dzień (zrób listę) i wtedy znajdziesz czas na kwiaty. Uszereguj zadania według ważności, określ też ile czasu potrzebujesz na ich wykonanie.

Bądź realistką – nie jesteś robotem. Jak zachorujesz i wylądujesz w szpitalu to kto wtedy będzie podlewał Twoje kwiaty w doniczkach i na balkonie.  Lepiej być mile zaskoczoną realizując plan z nadwyżką, niż wciąż mieć poczucie, że nie dajesz sobie rady. Trudne zadania czy też mniej lubiane, bierz zawsze na pierwszy ogień. Jeśli będziesz je zostawiała na koniec dnia, kiedy jesteś już zmęczona, to wykonasz je byle jak albo wcale (lista zadań na kolejny dzień wydłuży się).

Zajęcia, które sprawiają ci przyjemność odłóż na później, ponieważ nie spieszymy się z tym co miłe i wykonujemy je dłużej niż powinniśmy.  Zawsze znajdzie się chwila na to , aby podziwiać swoje kwiaty. Pomyśl, gdzie ulatują ci cenne minuty. Może robisz zakupy w godzinach szczytu, kiedy są największe kolejki do kasy, a wracając do domu stoisz w korkach? Wiele spraw można załatwić w godzinach rannych przed pracą.

Dodaj komentarz