Recenzje, opisy

Konkursy

Każdego dnia przeglądałam prasę i patrzałąm jakie są konkursy. Raczej nie kupowałam dzienników. Bieżące wiadomości mogłam obejrzeć w telewizji, a wszystkie najświeższe wydarzenia były szczegółowo podawane w Internecie, do którego miałam w pracy dostęp.

Dojeżdżałam do pracy pociągiem i zajmowała mi to pól godziny. Zawsze miałam w torbie jakiś rzeczowy tygodnik i czytałam wybrane artykuły oraz konkursy dla serfujących po internecie. Dzięki temu byłam dość dobrze zorientowana w każdej dziedzinie życia. Bardzo często posiadałam wiedzę na rozległe tematy. Dawało mi to pełną swobodę wypowiedzi. I oczywiście podróż  z i do pracy była przyjemniejsza. Ostatnio przeczytałam artykuł o ty, jak zarabiać w Internecie i nie tylko w konkursach.

Co prawda, nie spodziewałam się takiej treści, bo to, co było tam napisane, nie było do końca legalne, a mogło komuś posłużyć za przykład. Byłam lekko wstrząśnięta tym, czego się dowiedziałam z tego artykułu. Nie sądziłam, że na tak wiele sposobów można się wzbogacić przez internet. Do tej pory zajmował moje myśli tylko marketing internetowy, ale jak najbardziej uczciwy. Zastanawiające jest, czy w następnych numerze gazety pojawi się jakiś komentarz od czytelników na ten temat.

Dodaj komentarz