Recenzje, opisy

Gry wow w internecie

Coraz częściej mamy do czynienia z drugim życiem w internecie. Na co dzień powazni i przykładni ojcowie, dyrektorzy, biznesmeni, a w internecie siejący postrach magowie lub rycerze ganiający się po ogromnym wirtualnym świecie. Największa furor chyba dzisiaj robi pomysł gry wow w internecie. To są chyba najlepsze serwery i strony, a gry na nich wciągają tak, że nie możemy się im oprzeć.

Przyznam, że samemu dośc poważnie przyczyniam się do propagowania gry wow w internecie i mam już nawet swoje serwery do tej gry oraz prężny portal dla fanów world of warcraft. Jeszcze nie miałem tej przyjemności żeby samemu pograć i potestować możliwości tego serwera, ale dzisiaj zamierzam to zmnienić i pierwszy raz zaloguję się na nim. Pewnie od razu polegnę i rozwalą mnie bardzo szybko, ale może uda mi się chociaż kilak minut tam zaistnieć i rozpracowac jakieś pierwsze strategie.

Kiedyś grałem często w stary poczciwy warcraft II, ale z tego co wiem nie można tego nawet porównywać do tego co oferuje szybki i stabilny serwer wow. To już zupełnie inny wymiar i prawdziwy wirtualny świat w którym można się zagubić i zginąc bez wieści na długi, długi czas. Gra w wow to już legenda i każdego dnia na różnych serwerach przesiaduje kilkaset tysięcy osób, które za nic sobie mają czas, który mija im przed komputerami w tym zmyślonym i nie istniejącym przecież świecie.

Dodaj komentarz