Recenzje, opisy

Fotki

Miałam właśnie zasiąść do nauki. Pomyślałam, że sprawdzę jeszcze tylko pocztę. Otwierając główną stronę Onetu zauważyłam zdjęcie najpopularniejszej polskiej skandalistki i jej fotki. Komentarz nad jej fotografią zachęcał do przeczytania całości artykułu. I tak zamiast sprawdzać pocztę to weszłam na plotkarską część polaru.

Należę do osób, które lubią czytać plotki na temat ludzi z pierwszych stron gazet. Wiadomość okazała się jednak mało interesująca. Jednak w internecie jest pełno plotek. Już miałam zostawić komputer w spokoju, ale nie wiem nawet kiedy, a już byłam na jednym z najbardziej plotkarskich portali. Chciałam sprawdzić, czy na moim ulubionym portalu są jakieś nowe skandaliczne wiadomości i świeże fotki znanych osób i aktorów. Przewertowałam wszystkie newsy. Całkowicie straciłam poczucie czasu.

Jak rzuciłam okiem na zegarek to zrobiło mi się słabo. Zmarnowałam dwie godziny, które miałam poświęcić na przećwiczenie zadań z matematyki. Teraz musiałam już się zbierać, bo byłam umówiona z koleżanką na przećwiczenie dialogu na angielski. Z tego pośpiechu zapomniałam, że miałam sprawdzić pocztę. I teraz nie wiem, czy fotki, które miałam wydrukować dla niej, doszły, czy też nie.

Dodaj komentarz