Recenzje, opisy

Fajne strony na sport

Coraz fajniejsze strony powstają na nowo w sieci i znajduje się na nich tylko ciekawy sport. Internet jest wielki i jego zasoby mają `tak wiele danych, że sport jest tylko jedną z bardzo malutkich części wszystkiego co jest zawarte na serwerach użytkowników i firm.

Na każdym forum internetowym znajdzie się jakaś mądrala, która ma w małym paluszku sport i wydaje jej się, że w tej kategorii zjadła już chyba wszystkie rozumy. Mnie interesuje sport dla prawdziwych mężczyzn, ale nie uważam się za wyrocznie ani za kogoś kto ma największą wiedzę i lepiej kojarzy fakty od innych. Ja jednak jestem uparty i zawsze musze postawić na swoim i takich, którzy za bardzo sie wymądrzają na moim osobistym forum wywalam bo sport jest wazniejszy niz oni.

Mnie interesuje zżyta społeczność jak największej ilości ludzi, a nie kilku oszołomów, którym wydaje się, że sa jakimis indywidualnościami niezastąpionymi przez kogos innego. Wreszcie mam miejsce gdzie moge miło pogadać z ludźmi o podobnych poglądach do moich i nie chcę żeby jacyś zakompleksieni ludkowie z małymi mózgami psuli mi klimat.

Dodaj komentarz