• Darmowe strony z grami

    Nov 16

    Ale mi sie w ostatnim czasie kilka razy poszczęściło. Zmontowałem cztery ekipy do prowadzenia moich stron internetowych. Leżało u mnie troszkę domen wolnych i postanowiłem znaleźc chętne osoby do ich prowadzenia.

    Nawet nie sądziłem, że tak łatwo pójdzie. Najbardziej cieszę się z zagospodarowania domeny wrzucamy.pl  bo leżała u mnie wolna już chyba z rok i sam nie wiedziałem co z nią zrobić. A tu taka niespodzianka i chłopaki postawili tam forum z darmowymi linkami. Super strona z darmowymi grami, filmami, muzyką i ogólnie ze wszystkim.

    Chłopcy wzięli sie ostro do pracy i już są pierwsze jej efekty bo mam fajne darmowe gry oraz filmy na forum do pobrania. Do tego mocno rozbudowali działy oraz kategorie i pozakładali fajne tematy na stronie. Są tam darmowe gry zarówno na komputery pc jak i na konsole do gier. Fajne nowości oraz klasyka gier. Jutro pojawią się tam także darmowe filmy oraz darmowa muzyka mp3. Z czasem będzie tam przybywało userów i osób, które same dodają tam ciekawe i darmowe linki.


    Zawarte tagi:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.